Promotions image

BUS SCHEDULE

Η μεταφορά των επιβατών είναι ΔΩΡΕΑΝ (ευγενική προσφορά του Casino Flamingo Hotel) και αφορά αποκλειστικά και μόνο εκείνους που επιθυμούν να επισκεφτούν το Casino Flamingo Hotel.

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 14.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 14.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 14.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 14.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 14.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 14.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 14.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 14.35 - CITY GATE
  • 17.30 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 17.35 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 17.42 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 17.45 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 17.48 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 17.50 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 17.55 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 18.05 - CITY GATE
  • 20.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 20.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 20.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 20.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 20.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 20.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 20.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 20.35 - CITY GATE

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 10.30 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 10.35 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 10.42 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 10.45 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 10.48 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 10.50 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 10.55 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 11.05 - CITY GATE

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, TΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ):

  • 22.00h, 02.00h και 03.00h

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ):

  • 22.00h, 02.00h και 03.00h

ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΓΙΑ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 18.55 - ΒΕΡΟΙΑ (Ελιά)
  • 19.20 - Αλεξάνδρεια
  • 19.35 - Γιαννιτσά (Γαλαξίας)
  • 19.50 - Πέλλα
  • 20.00 - Κουφάλια
  • 20.10 – Ευρωπός
  • 20.40 - Εύζωνοι

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 02.00 – ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ (εκτός την ημέρα των μεγάλων κληρώσεων)

ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ και ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • 16.00 - ΛΑΡΙΣΑ - SQUARE ST. VELISARIUS
  • 17.15 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ - HOTEL PARK

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • 10.00 - ΛΑΡΙΣΑ - SQUARE ST. VELISARIUS
  • 11.15 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ - HOTEL PARK

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • 12.00 - ΛΑΡΙΣΑ - SQUARE ST. VELISARIUS
  • 13.15 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ - HOTEL PARK

ΑΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 01.00 - ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ
  • 21.00 - ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ


ALAMANIS TRAVEL (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΗΛ. 2410253333

LAMIN TRAVEL (ΒΕΡΟΙΑ), ΤΗΛ. 6936746155, 2382081240 (Λάζαρος), κιν. 6970277984 (Γεώργιος)

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ.: 6980311500

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18