Promotions image

BUS SCHEDULE

Η μεταφορά των επιβατών είναι ΔΩΡΕΑΝ (ευγενική προσφορά του Casino Flamingo Hotel) και αφορά αποκλειστικά και μόνο εκείνους που επιθυμούν να επισκεφτούν το Casino Flamingo Hotel.

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 14.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 14.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 14.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 14.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 14.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 14.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 14.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 14.35 - CITY GATE
  • 20.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 20.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 20.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 20.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 20.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 20.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 20.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 20.35 - CITY GATE

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 10.30 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 10.35 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 10.42 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 10.45 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 10.48 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 10.50 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 10.55 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 11.05 - CITY GATE
  • 17.30 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 17.35 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 17.42 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 17.45 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 17.48 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 17.50 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 18.00 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 18.05 - CITY GATE
  • 20.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 20.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 20.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 20.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 20.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 20.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 20.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 20.35 - CITY GATE

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
(ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, TΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ)

  • 22.00h και 03.00h

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

  • 18:00h., 02.00h και 03.00h

ALAMANIS TRAVEL (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΗΛ. 2410253333

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ.: 6980311500

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18