BUS SCHEDULE

BUS SCHEDULE

Η μεταφορά των επιβατών είναι ΔΩΡΕΑΝ (ευγενική προσφορά του Casino Flamingo Hotel) και αφορά αποκλειστικά και μόνο εκείνους που επιθυμούν να επισκεφτούν το Casino Flamingo Hotel.

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 14.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 14.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 14.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 14.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 14.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 14.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 14.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 14.35 – CITY GATE
  • 20.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 20.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 20.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 20.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 20.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 20.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 20.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 20.35 – CITY GATE

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 10.30 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 10.35 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 10.42 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 10.45 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 10.48 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 10.50 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 10.55 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 11.05 – CITY GATE
  • 17.30 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 17.35 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 17.42 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 17.45 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 17.48 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 17.50 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 18.00 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 18.05 – CITY GATE
  • 20.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 20.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 20.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 20.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 20.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 20.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 20.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 20.35 – CITY GATE

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
(ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, TΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ)

  • 22.00h και 03.00h

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

  • 18:00h., 02.00h και 03.00h

ALAMANIS TRAVEL (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΗΛ. 2410253333

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ.: 6980311500

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18