Book of ra

GOLD 5292.26

GOLD 5292.26

GOLD 5292.26

GOLD 5292.26

BRONZE 695.69

SILVER 1358.72

IRON 173.83

1975.53

Games 3

1425.95

 

MAKINA TË FATIT

Kazino ofron 942 makina të fatit të markave më të njohura ndërkombëtare, që gjenden në dy kate. Bëhuni gati për aksion më të eksitues të makinave të fatit, si udhëheqësi botëror NOVOMATIC jua sjell juve lojërat elektronike me të reja dhe më të mira - lojërat e reja dhe me të eksituese gjithmonë janë të garantuara.

Blue Moon™

Embark on a fascinating nocturnal fruit game trip with Reel Refill™ across 25 fixed lines and 5 reels. The Blue Moon™ holds the key to the feature games, with extra scatters and undreamt of wins!

FROM DUSK TILL DAWN™

Prepare to be blown away with 3 random bonuses, 2 jackpot levels and one hell of a ride on the Bonus Twister Wheel. Win at Any Time, Any Bet – be a Lucky Beast!
“Everybody Be Cool”, “On the Run” and “Cash Explosion” are mini bonuses rounds that may trigger on any Base Game spin. 3 Scatters trigger the Bonus Twister Wheel with prize wins and bonus wins where players can select to enter the Dancing Bonus or Mugshot Bonus.

Fruit Pots™

These Fruit Pots™ rock the fruit games world with extraordinary winning chances and an irresistible entertainment factor. Don’t miss out on this fruit-filled experience!

 
Live games

LOJA E DREJTPËRDREJTË

Me total prej 23 tryezash, Kazino FlaminGo Hotel ofron Lojërat e Drejtpërdrejta në mjedis të klasës së lartë dhe luksoze në një atmosferë të rehatshme.

CARIBBEAN STUD
POKER

ULTIMATE
POKER

TEXAS HOLD'EM
POKER

RULET

Tryeza për rulet amerikan

BLACK JACK

Tryeza për Black Jack

AKOMODIM

AKOMODIM

Dhoma luksoze të dizajnuara në stil klasik me dozë të traditës janë të plotësuara me cilësinë e lartë.

LA CUCINA

LA CUCINA

Restoranti i veçantë “La Cucina” ndodhet në zemër të kazinosë kryesore.

À LA CARTE EL GREKO NEW

À LA CARTE EL GREKO NEW

Kur bëhet fjalë për ngrënie, restoranti ynë “à la carte El Greko” ofron shijet më e holla

COFFEE SHOP

COFFEE SHOP

Coffee Shop dallohet për dekorim të përsosur, atmosferë të ngrohtë dhe shërbim të personalizuar për mysafirët.

KLUBI I NATËS

KLUBI I NATËS

“FlaminGO KLUBI i natës” ynë modern është i pajisur me teknologjinë më e re për ndriçim dhe pajisje audio

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

FlaminGO Spa ka një atmosferë orientale dhe një karakter, që ju çon në botë të Zen-it, harmonisë dhe lirimit.

NEWSLETTER

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. Të Gjitha të Drejtat e Rezervuara..

Përmbajtja e këtij prezantimi është vetëm për persona mbi moshën 18